Ulaşım Kolaylığı

Kiptaş’ın ilk projesini gerçekleştirdiği ve yaklaşık 20.000 konuta ulaştığı BAŞAKŞEHİR’de yeralan Başakşehir 5. Etap 2. Kısım Projesinde sınırlı sayıda daire için satışlarımız tamamlanmıştır

Sosyal konut Projeleri kapsamında satışa sunulan toplam 1360 konutun yeraldığı Başakşehir 5. Etap 2. Kısım Projesi, sahip olduğu zengin çevre özelliklerinin yanısıra, metronun hemen yanıbaşında yeralan konumu ve sosyal donatı alanlarıyla iyi bir yaşam alanı oluşturuyor.

Sosyal Donatı Alanları

Birçok kolaylığı birarada sunan proje bu özelliklerinin yanısıra Site sakinlerine;  projeye yürüme mesafesinde bulunan ve  bölgenin en büyük rekreasyon alanı olan Sular Vadisinden istifade etme imkanı sunuyor.

Sular Vadisi

5000 m2’lik alanda yaklaşık 5 km. boyunca açık ve kapalı, farklı hizmetler sunan mekanlardan oluşan rekreasyon alanı olarak inşa edilmiştir.

Yürüyüş yolları, restoranlar, kafeteryalar, açık hava anfisi, kütüphane, sergi salonu, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası, çocuk eğlence alanları, kır kahveleri, paten pisti, bisiklet ve koşu yolları ve yılın her mevsimi düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikleriyle Sular Vadisi keyifli vakit geçirmek isteyenlerin bölgedeki adresi..

Sular Vadisi projesini görmek için lütfen buraya tıklayınız.

Başa dönüş